info@kc-greenpoint.cz
(+420) 777 717 614

Reference

Za dobu provozu se konferenční centrum stalo významným místem pravidelných konferenčních událostí předních softwarových, farmaceutických, zdravotnických a  dalších odborných společností a asociací. Zároveň se stalo oblíbeným místem pro interní firemní školení a setkání, vzdělávací a produktové prezentace národních i nadnárodních společností z oblasti telekomunikací, dodavatelů zdravotnických zařízení, bankovních ústavů, výrobců nápojů, kosmetiky, sportovního vybavení apod. Rádi Vám zašleme referenční list našich zákazníků.

 

Napsali o nás

Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.

Komunikace naprosto v pořádku, sál připraven přesně dle domluvy, cathering taktéž výborný. Mohu jen doporučit, rádi se sem vrátíme. Šámalová

Vytvořeno: 10.7.2017
UNIT s.r.o.

Konferenční centrum Green Point splnilo pro naši vzdělávací akci plně očekávání. Od účastníků semináře máme zpětnou vazbu také pozitivní. Děkujeme tímto za vřelý přístup, ochotu vyhovět našim požadavkům, milou obsluhu a za příjemné prostředí celého konferenčního centra. V příštím roce se budeme těšit na další seminář u Vás. Za společnost UNIT s.r.o. Marcela Tomášová (koordinátor vzdělávání)

Vytvořeno: 20.11.2015
Alternetivo s.r.o.

Spolupráce s KC GreenPoint vždy probíhá na jedničku s hvězdičkou. Tentokrát naše konference probíhala ve dvou dnech, měli jsme spoustu specifických požadavků, ale panu Staškovi se jako vždy podařilo splnit vše, co nám na očích viděl. Pro nás jako technicky zaměřenou firmu je velmi důležité, aby vše klapalo, jak má. Potřebujeme také, aby byl manažer na místě přítomen, což jinde nebývá zvykem. Proto se každoročně do GreenPointu vracíme. Kromě kvalitního technického vybavení nabízí i skvělý servis a vynikající catering.

Vytvořeno: 25.4.2017
Blumenbecker Prag s.r.o.menbecker Prag s.r.o.

Naprostá spokojenost, místo, kvalita a vstřícnost obsluhy, vybavení prostor a báječná komunikace. Tým Blumenbecker Prags .r.o.

Vytvořeno: 20.9.2016
top vision s.r.o.

Byl jsem velmi mile překvapen kvalitou občerstvení a službami jako celkem. Myslím, že i naši účastníci se ve Vašich prostorách cítili příjemně. Pokud budu v budoucnu opět plánovat konferenci či jinou vzdělávací akci, kde budu chtít kvalitu a příjemné neformální prostředí, za rozumnou cenu, využiji opět Vašich služeb. Děkuji

Vytvořeno: 16.5.2016
TGI Money a.s.

Moderní prostory splňují požadavky pro presentační účely (jak školení či semináře). Bezproblémová technika a výborná akustika napomáhají vytvořit kvalitní prezentace. Servis na výbornou. Na základě jedné zkušenosti můžu GP doporučit.

Vytvořeno: 11.2.2016

Byli u nás

 

 

Přidejte se k řadě spokojených klientů