info@kc-greenpoint.cz
(+420) 777 717 614

Reference

Za dobu provozu se konferenční centrum stalo významným místem pravidelných konferenčních událostí předních softwarových, farmaceutických, zdravotnických a  dalších odborných společností a asociací. Zároveň se stalo oblíbeným místem pro interní firemní školení a setkání, vzdělávací a produktové prezentace národních i nadnárodních společností z oblasti telekomunikací, dodavatelů zdravotnických zařízení, bankovních ústavů, výrobců nápojů, kosmetiky, sportovního vybavení apod. Rádi Vám zašleme referenční list našich zákazníků.

 

Napsali o nás

TGI Money a.s.

Moderní prostory splňují požadavky pro presentační účely (jak školení či semináře). Bezproblémová technika a výborná akustika napomáhají vytvořit kvalitní prezentace. Servis na výbornou. Na základě jedné zkušenosti můžu GP doporučit.

Vytvořeno: 11.2.2016
CARBON INSTRUMENTS, spol. s r.o.

Zajištění naší akce hodnotím velice kladně. Prostory jsou uzpůsobeny pro pořádání seminářů, konferencí, veškeré potřebné vybavení je na místě a funkční. Cokoliv bylo domluveno, to se také dodrželo. Přístup paní a pana Staška byl od prvního kontaktu profesionální a velice příjemný. Rádi zde zopakujeme náš seminář.

Vytvořeno: 11.5.2017
ISECO.CZ s.r.o.

Skvělé doporučujeme, my se určitě vrátíme :-)

Vytvořeno: 16.3.2017
UNIT s.r.o.

Konferenční centrum Green Point splnilo pro naši vzdělávací akci plně očekávání. Od účastníků semináře máme zpětnou vazbu také pozitivní. Děkujeme tímto za vřelý přístup, ochotu vyhovět našim požadavkům, milou obsluhu a za příjemné prostředí celého konferenčního centra. V příštím roce se budeme těšit na další seminář u Vás. Za společnost UNIT s.r.o. Marcela Tomášová (koordinátor vzdělávání)

Vytvořeno: 20.11.2015
top vision s.r.o.

Byl jsem velmi mile překvapen kvalitou občerstvení a službami jako celkem. Myslím, že i naši účastníci se ve Vašich prostorách cítili příjemně. Pokud budu v budoucnu opět plánovat konferenci či jinou vzdělávací akci, kde budu chtít kvalitu a příjemné neformální prostředí, za rozumnou cenu, využiji opět Vašich služeb. Děkuji

Vytvořeno: 16.5.2016
Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services

Děkujeme za vstřícnost a ukázkový servis během celé naší akce. Byli jsme velmi spokojeni jak s prostředím, tak s kvalitním občerstvením. Velmi oceňujeme také techniku s kvalitním ozvučením. GreenPoint všem vřele doporučujeme. Pavla Slavíková - Consulting Services

Vytvořeno: 14.10.2016

Byli u nás

 

 

Přidejte se k řadě spokojených klientů