info@kc-greenpoint.cz
(+420) 777 717 614

Naše káva

Caffé Dordoni Miscela extra

Dordoni Miscela Extra je tradičním výrobkem firmy Carraro Caffé, která je synonymem špičkové espresso kávy nejen v Itálii, ale i v celém světě.

Směs Extra je tradiční italskou kávou pocházející z města věhlasného výrobce houslí Stradivari, okouzlující Cremony. Caffé Dordoni je vhodné pro široké použití v gastromii každého druhu. Svoje uplatnění najde při výrobě dlouhého espressa a mléčných kávových specialit, které se těší stále větší oblibě.

Vyvážený poměr pečlivě vybraných zrn kávy Arabica (80%) a Robusta (20%) dodává kávě jedinečnou sametovou chuť pravého italského espressa. Po celá desetiletí jsou přednostmi Miscela Extra vynikající kompaktní crema, přetrvávající ovocná vůně, plná chuť a příznivá cena.

Symbióza designu a technologie

Plně automatický kávovar s vestavě- ným modulem dvou instantních zá- sobníků rozšiřuje možnosti kávovaru o další speciality jako např.: cappuccino, latte,espresso, vanilachino, mokaccino. 

Spařovací jednotka

Patentovaná, spolehlivá spařovací jednotka zajišťuje trvale vysokou kvalitu kávy.

Dotykový display

Kapacitní dotykový displej zobrazující až deset produktů.

Instant

Dvěma zásobníkům na instantní produkty si nyní můžete připravit jediným stisknutím tlačítka i lahodnou čokoládu či vanilkové cappuccino.

   

Pokud vás unavuje běžný obsah a už vás dokonce unavuje, vždy existuje zadejte soukromé sex kamery . Nikdy jste nic takového neviděli!
Caffé Dordoni Miscela extra Rex Royal S200 MCSTI
Dotykový display Dotykový display