info@kc-greenpoint.cz
(+420) 777 717 614

Narozeniny

Pronájem prostor pro oslavu narozenin či večírku v Praze
 

Klidná nebo velkolepá oslava? Je to na vás.
 

Ať už chcete oslavit narozeniny ve velkolepém stylu nebo hledáte klidné místo pro oslavu vašeho dítka či člena rodiny, naše centrum je vám plně k dispozici. Připravíme pro vás oslavy narozenin, svateb nebo výročí podle vašeho přání. Je to pouze na vás. Sněte a realizaci svých snů ponechte nám.
 

Využijte všechny naše prostory, mezi které patří:

 

Vše na míru

 

Zajistíme jakékoliv občerstvení, obědy, večerní grilování nebo rautové stoly. Ať už je vaše představa jakákoli, my vám ji splníme. Zajistíme pro vás švédské stoly, bezlepkové občerstvení, veganské a vegetariánské obložené mísy i kuchyni konkrétní země. Jsme připraveni i na velmi náročné požadavky a vždy se vám pokusíme vyjít vstříc.

 

Naše konferenční centrum není jenom místem pro vzdělávání, ale současně také skvělým prostorem pro všechny vaše oslavy a večírky. Místem, kde se můžete setkat se zajímavými lidmi, poznat sebe sama při nejrůznějších akcích a popustit uzdu své fantazii při realizaci nejrůznějších projektů. Náš personál umí i bavit. Přijďte to poznat na vlastní kůži a podívat se na náš prostor pro oslavu narozenin Praha.
 

Pronájem prostor na večírek Praha
 

Nezáleží, zda plánujete oslavu narozenin nebo jinou akci. Svou událost můžete spojit s několika námi předpřipravenými akcemi, které pro vás kdykoli rádi uspořádáme. Patří mezi ně například pivní degustace. A nejen to. Vítáni jsou všichni vaši hosté. Ať už si přivedete klauny, cikánskou dechovku nebo hippie, u nás se budou cítit jako doma.

 

Krásné vzpomínky nic nenahradí
 

Vzpomínky jsou jedinečné. Nenahradí je dárky ani nic jiného. Uspořádejte u nás s naší pomocí tu nejlepší narozeninovou oslavu. Náš pronájem zahrady na oslavu Praha je tu pro vás. Rozjeďte to ještě dnes. Kontaktujte nás a společně domluvíme vše důležité.
 

na tomto odkazu najdete https://playsafecz.com/casino-bonusy/free-spiny/ bezplatná otočení v nejlepších kasinech v České republice