info@kc-greenpoint.cz
(+420) 777 717 614

Konferenční prostory

Pronájem konferenčních prostor v Praze
 

Nejen konferenční prostor
 

Příjemné prostředí, klimatizované místnosti a profesionální audiovizuální vybavení. Zní vám to jako sen? Také, že je. Sen, který jsme proměnili v realitu a dali ji k dispozici vám, našim věrným klientům i vám, kteří hledáte svůj první pronájem konferenčních prostor v Praze. Nabízíme vám řadu sálů i menších místností, které ožijí vašimi nápady. Přesvědčte se sami:
 

K dispozici vám je navíc foyer pro odpočinek a společenská setkání a terasa, kde můžete strávit příjemné chvíle.
 

Nejen konferenční prostor
 

Nenabízíme vám pouze konferenční prostory, ale řadu plně vybavených místností včetně foyer a terasy. Je pouze na vás, jak se je rozhodnete využít. Uspořádali jsme již řadu svatebních oslav a grilování. Na své párty můžete mít klauny, nafukovací balonky, tombolu, hudbu podle vlastního výběru a cokoli dalšího, co vás napadne. Podívejte se na naši videoprezentaci a načerpejte inspiraci.
 

Neváhejte a realizujte se
 

Člověk byl stvořen, aby sám tvořil. Přicházel s novými nápady, realizoval je a tvořil nová setkání mezi lidmi z nejrůznějších koutů světa. GreenPoint je místem, kde se můžete setkávat i vy. Realizujte své nápady, poznejte nové lidi nebo uspořádejte školení pro své stávající zaměstnance. Je to vše pouze na vás. Jak se říká, fantazii se meze nekladou. Pojďte do toho s námi a zajistěte si pronájem konferenčních prostor ještě dnes. Kontaktujte nás a domluvíme vše potřebné.

Najdete nás blízko centra Prahy v klidné části, kde budete mít dostatek klidu pro své nápady, přemýšlení a seberealizaci.

Бесплатное онлайн daddy casino перед вами. Тут стоит сыграть. Даже новичкам.