info@kc-greenpoint.cz
(+420) 777 717 614

Pronájem konferenční místnosti

Pronájem konferenční místnosti v Praze
 

Konferenční místnosti Praha
 

Hledáte vhodnou konferenční místnost pro školení nebo plánujete workshop? Právě jste ji našli. U nás si můžete vybrat z řady vhodných prostor, přesně podle vašich aktuálních nároků. Najdete u nás několik sálů s různou kapacitou, foyer a terasu. Místnost pro vás předem připravíme podle vašich představ. Stoly a židličky rozmístíme podle předem dohodnutého plánu. V sálech jsou k dispozici dataprojektory, připojení k internetu s garancí poskytovatele 50mb/sec, flipchart, fixy a papíry. Okna jsou chráněna žaluziemi, umožňujícími regulaci denního světla během dne.
 

Audiovizuální technika
 

V sálech pro vás před začátkem akce nainstalujeme audiovizuální techniku. K dispozici jsou 4 bezdrátové mikrofony, 2 náhlavní mikrofony, bezdrátové zařízení pro nahrávání hudby a možnost ozvučení sálu A, sálu B a již zmíněného foyer. V případě zapůjčení projektoru je samozřejmostí potřebná kabeláž. Místnost můžeme vybavit řečnickým stolkem, na který lze pohodlně umístit notebook nebo 40-ti palcovou televizí. Pokud budete potřebovat techniku, kterou nemáme v nabídce, obraťte se na nás a poraďte se s námi. Věříme, že společně najdeme řešení. Potřebné vybavení pro vás zajistíme. Podívejte se sami, jaké všechny akce u nás probíhají.
 

Splněný sen
 

Již řadu let vám pomáháme plnit své sny, zajistit to nejlepší školení pro vaše zaměstnance a nabízíme vám to nejlepší zázemí pro potřeby současných lektorů. Jsme s vámi, ať už se jedná o prvotní nápad nebo pravidelně pořádanou konferenci. Vždy se vám snažíme vyjít maximálně vstříc, ať už se jedná o konferenci o výživě, kurz masérství nebo workshop zaměřený na rukodělné techniky. U nás jsou zkrátka doma všichni. Přijďte za námi i vy se svým nápadem a pojďme ho společně realizovat. V našem ceníku se můžete podívat, kolik vás bude zapůjčení místnosti stát.

 

Hrajte na Mostbet cz a vyhrajte velké a rychlé!