info@kc-greenpoint.cz
(+420) 777 717 614

Konference FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Konference FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Konference FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2018 se zúčastnilo 130 účastníků z Česka i Slovenska.

Půlrok příprav, stovky hodin intenzivní práce a desítky jednání stály za prvním ročníkem konference FIREMNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2018, která se konala 13. 6. 2018 v prostorách Konferenčního centra GREENPOINT v Praze. Jaká byla konference očima naší kolegyně Olgy Běhounkové?

Úvodní příspěvky zazněly od pěti hlavních řečníků. Prvním z nich byl pan František Hroník z Motiv P. Prezentoval na téma Mýtů a trendů (nejen) ve vzdělávání a hned na úvod provokativně začal prvním mýtem "Trend je jedním z hlavních mýtů." Hana Caltová z Kofoly ČeskoSlovensko, se zaměřila na úspěšný mezinárodně certifikovaný projekt exekuční excelence pro obchodní oddělení. Vratislav Kalenda z Image Labu se věnoval problematice rozvoje kompetencí a potenciálu zaměstnanců, které opřel o osvědčenou zásadu rozvíjet zážitkem, vidět úspěch v lidech a myšlenkou, že nejlepší věci vznikají společně. Klára Marečková z O2 Czech Republic představila téma digitalizace ve vzdělávání O2 v průběhu posledních tří let, které zúžila na roli vzdělávání v onboardingu zaměstnanců. Blok uzavřel Tomáš Otáhal ze SAP Services představením projektu Peer to Peer Learning, který stojí na snaze vytvořit takové prostředí ve firmě, kde se každý pracovník stává učitelem i žákem.

Součástí odpoledního programu byly praktické aplikační workshopy zacílené na role vzdělávání v onboardingu zaměstnanců (Marek Velas), gamifikaci firemních rozvojových aktivit (Jiří Bréda), proces learning designu (Brano Frk), neobvyklé formy rozvoje zaměstnanců (Jan Složil), problematiku zvládání změn (Petra Zárubová) či narativní přístupy ve vzdělávání (Mirka Dvořáková). Souběžně s konferencí probíhalo několik doprovodných programů, mezi jinými i možnost naučit se namíchat vlastní letní drink díky vzdělávacímu středisku NCM z Brna. A zájem byl velký, přestože jsme míchali pouze nealko. :)

S většinou účastníků jsme se při rozloučení shodli - na viděnou při dalším ročníku!

 

 

 

Další aktuality

Nástroje pro efektivní řízení skladu
9.3.2019

Nástroje pro efektivní řízení skladu - seminář spol. KODYS s.r.o.

Číst více
Konference center kolegiální podpory v roce 2019 Konference center kolegiální podpory v roce 2019
17.1.2019

Konference center kolegiální podpory v roce 2019“ konané dne 18.1.2019 v Konferenčním centru GreenPoint Praha, pro projekt "Rozvoj kreativity ve výuce přírodovědných předmětů

Číst více
Spolupráce v paliativní péči Spolupráce v paliativní péči
17.9.2018

Konferenci připravují zástupci odboru sociálního Úřadu městské části Praha 10 a Centra paliativní péče, z.ú. Záštitu nad konferencí převzal Mgr. Ondřej Počarovský, radní pro sociální věci městské části Praha 10 Akce je garantována a akreditována Českou lékařskou komorou, dle Stavovského předpisu č. 16.

Číst více