info@kc-greenpoint.cz
(+420) 777 717 614

Konference Svaz měst a obcí

Konference Svaz měst a obcí

KONFERENCE „KRIZOVÁ ŘÍZENÍ A OCHRANA OBYVATELSTVA V PRAXI OBCÍ“

Expertní tým projektu ESO působící v rámci Svazu měst a obcí České republiky ve spolupráci s odborníky z praxe připravil konferenci zaměřenou na krizové řízení a ochranu obyvatelstva. Tematicky pestrý program jako celek poskytl zástupcům obcí a krajů poměrně komplexní pohled na výše uvedenou problematiku. Účastníci měli možnost sledovat vystoupení zástupců Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR (HZS), hovořilo se o spolupráci  tohoto sboru se starosty, o možnostech využití sil a prostředků HZS při řešení mimořádných událostí v obcích, o činnosti Sboru dobrovolných hasičů.  

Součástí konference bylo i předání ocenění „Vzdělaný úřad“ zástupcům některých měst a obcí.

https://www.smocr.cz/

Další aktuality

zivot v kufříku zivot v kufříku
1.12.2022

Předvánoční setkání s kufříkem Doražte opět letos místo na Staromák na výborný svařák za námi! Speciální host večera, herečka a zpěvačka Aneta Krejčíková, herečka a zpěvačka Klára Trojanová a další hudební překvapení, která vás vánočně naladí. Na místě budete moci přispět na Kufříky vzpomínek pro odložená miminka zakoupením nadačních dárků. ​ Venkovní akce, teple se oblečte! :) Vstupné dobrovolné.

Číst více
Konference Business Analýza Konference Business Analýza
2.6.2022

Tým zapálených projektových manažerů z Projectman.cz společně se společnostmi CapricornPro a Goodea uspořádali 2.6.2022 zcela první ročník v ČR dosud nevídané Konference Business analýza, tedy konference pro business analytiky, architekty a všechny, kteří dychtí nových poznatcích i sdílení vlastních zkušeností v tomto oboru.

Číst více
Konference Svaz měst a obcí Konference Svaz měst a obcí
8.4.2022

KONFERENCE „KRIZOVÁ ŘÍZENÍ A OCHRANA OBYVATELSTVA V PRAXI OBCÍ“

Číst více